Msze Święte Niedzielne w parafiach powiatu limanowskiego: 

Parafia pod wezwaniem Matki Bożej Szkaplerznej w Dobrej: 
7:00, 9:00, 11:00, 16:00

Parafia pod wezwanie Świętej Marii Magdaleny w Kaninie: 
7:00, 11:00 i 15:00 – w kościele parafialnym
9:00 i 12:15 – w kaplicy w Siekierczynie

Parafia pod wezwaniem Świętego Stanisława Kostki w Limanowej (Sowliny) :
6:00, 7,30, 9:00, 12:00, 18:00

Parafia pod wezwaniem Świętego Antoniego Opata w Męcinie:
7:00, 9:00, 11:00, 16:00

Parafia pod wezwaniem Świętego Stanisława Biskupa w Młyńczyskach:
8:00, 11:00, 14:00

Parafia pod wezwaniem Świętego Jana Ewangelisty w Pisarzowej:
7:00, 9:00, 11:00, 16:00

Parafia pod wezwaniem Świętego Mikołaja Biskupa w Przyszowej:
7:00, 8:30, 11:30, 15:00 – w kościele parafialnym,
10:00, 14:00 – w kaplicy w Stroniu

Parafia pod wezwaniem Matki Bożej Łaskawej w Siekierczynie:
8:00, 11:00, 15:00

Parafia pod wezwaniem Świętego Andrzeja Apostoła w Słopnicach:
6:30, 8:30, 10:00, 11:30, 16:00

Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej w Słopnicach Górnych:
7:00, 10:00, 15:00

Parafia pod wezwaniem Świętego Józefa Rzemieślnika w Starej Wsi:
6:15, 8:00, 10:30, 15:00

Parafia pod wezwanie Świętego Maksymiliana Marii Kolbego w Zalesiu:
7:00, 10:00

Parafia pod wezwaniem Przemienienia Pańskiego i Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Kamienicy:
7:00, 9:00, 11:30, 16:00 – w kościele parafialnym
10:00 – w kaplicy w Zasadnym

Parafia pod wezwaniem Świętego Andrzeja Apostoła w Łukowicy:
6:30, 9:00, 11:00, 16:00 – w kościele parafialnym
7:45, 14:45 – w kaplicy w Świdniku
13:30 – w kaplicy w Roztoce

Parafia pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa w Szczawie:
7:00, 9:00, 11:00, 17:00

Parafia pod wezwaniem Najświętszego Serca Jezusa w Glisnem:
8:30, 11:00

Parafia pod wezwaniem Świętej Marii Magdaleny w Kasinie Wielkiej:
7:00, 9:00, 10:30, 15:30 ( msza popołudniowa od września do czerwca)
14:00 – w kaplicy na osiedlu Chęcie

Parafia pod wezwaniem Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Kasince Małej:
7:00, 9:00, 11:00, 16:00
Od pierwszej niedzieli adwentu do Poniedziałku Wielkanocnego 7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 16:00

Parafia pod wezwaniem Świętego Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny w Lubomierzu:
7:30, 9:30, 11:00, 18:00

Parafia pod wezwaniem Matki Bożej Królowej Polski w Łętowem:
7:00, 9:00, 10:45, 15:00

Parafia pod wezwaniem Michała Archanioła w Mszanie Dolnej:
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 15:00, 18:00

Parafia pod wezwaniem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Mszanie Górnej:
8:00, 11:00, 17:00

Parafia pod wezwaniem Świętego Sebastiana Męczennika w Niedźwiedziu:
7:00, 9:00, 11:00, 18:00 ( w czasie zimowym msza popołudniowa o godzinie 17:00)

Parafia pod wezwaniem Świętego Jana Chrzciciela w Olszówce:
8:00, 11:00, 15:00

Parafia pod wezwaniem Matki Bożej Fatimskiej w Porębie Wielkiej:
8:00, 10:00, 17:00

Parafia pod wezwaniem Świętego Józefa Rzemieślnika w Rabie Niżnej:
8:00, 11:00, 16:00

Parafia pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego w Mszanie Dolnej:
7:00, 9:00, 10.30, 17:00 ( w lipcu i sierpniu dodatkowo o godzinie 20:00)

Parafia pod wezwaniem Ścięcia Jana Chrzciciela w Górze Świętego Jana:
7:30, 10:30, 15:00 – w kościele parafialnym
12:00 – w kaplicy w Zegartowicach

Parafia pod wezwaniem Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Jodłowniku:
8:00, 9:30, 11:00, 15:00

Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Krasnych – Lasocicach:
7:30, 10:30, 15:00

Parafia pod wezwaniem Znalezienia Krzyża w Nowym Rybiu:
7:00, 9:00, 11:00, 16:00 – w kościele parafialnym
9:00 – w kaplicy w Starym Rybiu
9:00 i 14:30 – w kaplicy w Rupniowie

Parafia pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego w Podłopieniu:
7:00, 9:00, 11:00, 15:00

Parafia pod wezwaniem Świętego Mikołaja Biskupa w Skrzydlnej:
7:00, 9:00, 11:00, 16:00

Parafia pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa w Stróży:
7:30, 10:00, 15:00

Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej i Świętego Stanisława Biskupa i Męczennika w Szczyrzycu:
7:00 ( w języku łacińskim) 8:30, 10:00, 11:30, 16:00 ( w okresie zimowym msza popołudniowa o godzinie 15:00), w lipcu i sierpniu dodatkowa msza o godzinie 19:00

Parafia pod wezwaniem Świętej Barbary w Szyku:
8:00, 11:00, 15:00

Parafia pod wezwaniem Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Tymbarku:
7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 17:00 ( w czasie letnim msza popołudniowa o godzinie 18:00) – w kościele parafialnym
9:30, 15:15 – w kaplicy w Piekiełku

Parafia pod wezwaniem Świętej Katarzyny Aleksandryjskiej w Wilkowisku:
7:30, 10:30, 15:00

Parafia pod wezwaniem Przemienia Pańskiego w Jaworznej:
7:00, 9:00, 11:00
7:00, 10:00, 15:00 – w okresie Wielkiego Postu

Parafia pod wezwaniem Świętej Katarzyny Panny i Męczennicy w Kamionce Małej:
7:00, 11:00

Parafia pod wezwaniem Najświętszego Imienia Maryi w Laskowej:
6:30, 8:30, 10:00, 11:30, 16:00

Parafia pod wezwaniem Michała Archanioła w Ujanowicach:
7:00, 10:30, 15:00 – w kościele parafialnym
9:00 – w kaplicy w Sechnej
11:30 – w kaplicy w Strzeszycach

Parafia pod wezwaniem Wszystkich Świętych w Łososinie Górnej:
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 16,30

Parafia pod wezwanie Świętego Józefa Rzemieślnika w Krosnej:
7:30, 10:30

Parafia pod wezwaniem Najświętszego Serce Pana Jezusa w Żmiącej:
7:30, 11:00, 15:00

Parafia pod wezwaniem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Jurkowie:
7:00, 8:30, 11:00, 16:00 – w kościele parafialnym
13:30 – w kaplicy w Chyszówkach
14:30 – w kaplicy w Półrzeczkach
9:45 – w kaplicy w Wilczycach